Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF
Wideo 13Zdjęcia 4 | od 3 314 do 3 886 zł Porównaj ceny 6 →Procesor:Core i5, 13500, 1.8 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 SFF 2
Dane techniczne
Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated/No Wifi/ | 3 459 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 (I5-13500/UHD770/8GB/SSD512GB/W11P) | 3 886 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated/No Wifi/ | 3 459 zł |
Komputer Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated | 3 343 zł |
Komputer Dell Optiplex SFF i5-13500 8GB 512GB W11Pro 3Y N008O7010SFFEMEAVP | 3 314 zł |
Komputer Dell Optiplex SFF N008O7010SFFEMEAVP i5-13500 8GB 512SSD W11Pro | 3 428 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy