Logitech G Pro Wireless
Wideo 32Zdjęcia 5 |
Logitech G Pro Wireless |
|
Mysz do gier z 7 przyciskami, z których część można zaprogramować na konkretne polecenia. Konstrukcja modelu pozwala trzymać myszkę za pomocą różnych chwytów: palców, dłoni i pazurów, dzięki czemu urządzenie jest odpowiednie dla graczy o różnym stylu trzymania. Wszechstronność urządzenia jest również wyrażona w zmienności połączenia — podłączyć sprzęt do komputera można za pomocą klasycznego portu USB lub za pomocą specjalnego adaptera radiowego.
W pierwszym przypadku manipulator będzie przewodowy, w drugim - bezprzewodowy. Mysz Logitech G Pro Wireless wykonana jest w kolorze czarnym i działa na technologii optycznej — element roboczy składa się z diody LED i czujnika o wysokiej częstotliwości. Podczas korzystania z urządzenia w trybie offline, do jego zasilania jest używany akumulator. Mysz ma regulowaną rozdzielczość dotykową od 100 do 16000 dpi, co pozwala dostosować ją dla maksymalnej wygody w gry różnego gatunku. Przy tym zmieniać rozdzielczość można bezpośrednio podczas sesji, za pomocą DPI-przycisku — ustawienia są wyświetlane na specjalnym wskaźniku. Waga myszy wynosi 80 g, jest wyposażona w kółko do przewijania i wbudowane podświetlenie korpusu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Pro Wireless
Wszystkie ceny 25 →Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse Bezprzewodowa Mysz Do Grania Pc/Mac/C | 379 zł |
LOGITECH Mysz LOGITECH G PRO Wireless Gaming Mouse 910-005272 Czarny | 449 zł |
Logitech G PRO Wireless Gaming Mouse - Myszka do gier - Optyczny - 7 - Cza | 437 zł |
Mysz LOGITECH G Pro | 399 zł |
Logitech G Pro Wireless MY-G-LOG-025 | 549 zł |