Неттоп Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Відео 2Фото 4 | від 2 599 до 3 000 zł Порівняти ціни 10 →Проц:Core i3, 13100T, 2.5 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MFF 2
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex MFF/Core i3-13100T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + | 2 765 zł |
Dell Optiplex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 749 zł |
Dell Komputer Optiplex MFF/Core i3-13100T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + | 2 765 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro | 3 000 zł |
Dell Optiplex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 759 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо