Nettop Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Wideo 2Zdjęcia 4 | od 2 599 do 3 000 zł Porównaj ceny 10 →Procesor:Core i3, 13100T, 2.5 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 MFF 2
Dane techniczne
Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell OptiPlex 7010 MFF N003O7010
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex MFF/Core i3-13100T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + | 2 765 zł |
Dell Optiplex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 749 zł |
Dell Komputer Optiplex MFF/Core i3-13100T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + | 2 765 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB SSD Windows 11 Pro | 3 000 zł |
Dell Optiplex 7010 MFF i3-13100T 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 759 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy