Komputer stacjonarny Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 2 682 do 3 499 zł Porównaj ceny 10 →Procesor:Core i5, 13400, 1.8 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell Vostro 3020 MT 1
Dane techniczne
Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer DELL Vostro 3020 (I5-13400/integ/8GB/SSD512GB/W11P) | 3 036 zł |
DELL Vostro 3020 i5-13400 Tower Intel® Core™ N2050VDT3020MTEMEA01 N2050VDT | 2 769 zł |
Komputer Dell Vostro 3020, Core i5-13400, 8 GB, Intel UHD Graphics 730, 51 | 2 766 zł |
Komputer DELL Vostro 3020 MT i5-13400 8GB 512GB SSD WIFI BT W11P 3YPS [PRO | 2 738 zł |
Komputer Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MTEMEA01 i5-13400 8GB 512SSD Int | 2 682 zł |
więcej ofert 5 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy