Klawiatura
Dark Project DPO 87 Night Sky (DPO87GSHNSKYANSI)
Zdjęcia 4 |
Dark Project DPO 87 Night Sky |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dark Project DPO 87 Night Sky
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dark Project DPO87 Night Sky ABS Top Print G3MS Sapphire KL-G-DRPR-011 | 219 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPO87 Night Sky | 219 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPO87 Night Sky DPO87 GSH NSKY ANSI EN | 219 zł |
Dark Project One - 87 Night Sky - G3Ms Mech. Rgb (Eng) [Ansi] | 229 zł |
Dark Project One - 87 Night Sky - G3Ms Mech. Rgb (Eng/Ua) [Ansi] | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →