Dark Project KD83A PBT Gateron Teal Switch
Zdjęcia 4 |
Dark Project KD83A PBT Gateron Teal Switch |
|
Najwyższy model szybkiej, kompaktowej klawiatury do gier w formacie ANSI od znanego producenta profesjonalnych urządzeń peryferyjnych do gier. To flagowa klawiatura Dark Project 2022 z nasmarowanymi liniowymi przełącznikami mechanicznymi, kontrolowanym podświetleniem LED RGB, obrotowym regulatorem głośności (pokrętłem) i odłączanym kablem połączeniowym USB. Obsługuje ultraszybką rejestrację najazdu nieograniczonej liczby złożonych kombinacji wielu klawiszy (najazd na klawisz N).
Producent pozycjonuje się jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej w 2022 roku, skierowany do najbardziej wymagających graczy. W pełni zaspokoi potrzeby e-sportowców na każdym poziomie i może stać się ulubionym narzędziem profesjonalnego gracza. Klawiatura gamingowa Dark Project KD83A PBT Gateron Teal Switch wyposażona jest w zaprojektowane przez zespół Dark Project przełączniki (przełączniki) Gateron Cap Teal. imponujący zasób 50 milionów kliknięć. Specjalistyczny smar równomiernie pokrywający ruchome części przerzutki sprawia, że jest ona bardzo wygodna, cicha i płynna w obsłudze. Trwałe nasadki klawiszy PBT są wykonane metodą podwójnego formowania wtryskowego. Technologia HotSwap umożliwia wymianę przełączników podczas pracy bez demontażu obudowy i lutowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dark Project 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dark Project.
Kup Dark Project KD83A PBT Gateron Teal Switch
Wszystkie ceny 7 →Dark Project KD83A Gaming Keyboard 83 Keys Gateron Cap Teal Mechanical swi | 667 zł |
Klawiatura DARK PROJECT KD83A Czarno-szary | 598 zł |
Klawiatura DARK PROJECT KD83A Czarno-szary DP-KD-83A-004105-GTC | 598 zł |
Dark Project KD83A Klawiatura mechaniczna (CZARNY) - Gateron Cap Teal RGB | 598 zł |
Dark Project KD83A 75 G3MS Teal RGB szaro-czarna | 598 zł |
Dark Project KD83A Black/Grey Mech Gateron Cap Teal - darmowy odbiór w 22 | 599 zł |