Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7010 SFF
Wideo 13Zdjęcia 4 | od 2 762 do 4 212 zł Procesor:Core i3 / Core i5, 13100 / 13500, 1.8 / 3.4 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 / UHD Graphics 770 Dysk:256 / 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Zamknij
Menu
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 SFF 2
N001O7010SFF | Core i3 | 13100 | 8 GB | UHD Graphics 730 | 256 GB | 2 762 .. 4 212 zł | Porównaj ceny 14 |
N008O7010SFF | Core i5 | 13500 | 8 GB | UHD Graphics 770 | 512 GB | 3 314 .. 3 886 zł | Porównaj ceny 6 |
Wideo recenzje
NAPRAWIAM ZASILACZ SFF ... W DELL OPTIPLEX 7010 NAPRAWA ZASILACZA
10 września 202210 259 przegląd
Mały ale wariat! | DELL Optiplex 7010 USFF | Unboxing i konfiguracja
7 lutego 20206 796 przegląd
How to remove / change CPU on dell optiplex SFF 790 990 7010
28 kwietnia 2021588 przegląd
Dell OptiPlex 3010 | Dell OptiPlex 7010 Sff Smps Replacement in Telugu
27 lipca 2022255 przegląd
1080p in-game Showdown: RTX A2000 6GB vs 12GB in Optiplex 7010 SFF
21 sierpnia 20234 159 przegląd
Baixar e Atualizar ÚLTIMA BIOS DELL OPTIPLEX 7010 - SFF - BRASIL
28 czerwca 20204 563 przegląd
Dell OptiPlex 3010 | Dell OptiPlex 7010 Sff Smps Replacement in Tamil
27 lipca 2022569 przegląd
Dell optiplex 7010 SFF 3D printed Caddy
12 grudnia 2018163 przegląd
Dell Optiplex 7010 SFF Upgrade Gaming Video Card RAM SSD Drive
12 listopada 2017214 787 przegląd
Dell Optiplex 7010 USFF Upgrade Memory SSD Drive
16 listopada 2022657 przegląd
(Original no music) Dell Optiplex 7010 SFF GTX 1050Ti benchmarking
4 czerwca 20181 892 przegląd
How to upgrade a Dell Optiplex 7010 SFF with a Solid State Drive
1 marca 202320 353 przegląd
Dell Optiplex 7010 SFF Ram Upgrade
1 marca 202314 867 przegląd
Polecamy
od 2 721 zł
stacjonarny, Core i3, 13100, RAM: 8 GB, SSD, 256 GB, Windows 11 Pro, dźwięk 7.1, CD/DVD
od 2 716 zł
stacjonarny, Core i3, 12100T, RAM: 8 GB, SSD, 256 GB, Windows 11 Pro, Wi-Fi, Bluetooth, TPM
od 2 721 zł
stacjonarny, Core i5, 13400, RAM: 8 GB, SSD, 256 GB, Windows 11 Pro, Wi-Fi, CD/DVD, czytnik kart pamięci, Bluetooth, TPM
od 2 992 zł
stacjonarny, Ryzen 3, 5300G, RAM: 8 GB, SSD, 256 GB, Windows 10 Pro, Wi-Fi, CD/DVD, czytnik kart pamięci, Bluetooth
od 500 zł
procesor Intel, Celeron / Core i3, 6100U - N3160, wideo HD Graphics 400 - HD Graphics 520, RAM do zakupu osobno, bez systemu operacyjnego
od 5 749 zł
procesor Intel, Core i5 / Core i7, 13400F / 13700F, wideo GeForce RTX 4060 / GeForce RTX 4060 Ti, RAM 16 GB / 32 GB, dysk 1000 GB, Windows 11, bez systemu operacyjnego
od 8 000 zł
procesor, Apple M1 Max / Apple M1 Ultra, wideo Apple M1 Max 24-Core / Apple M1 Ultra 48-Core, RAM 32 GB / 64 GB, dysk 512 / 1024 GB
od 4 999 zł
wyświetlacz 23.5 ", procesor, Apple M1, wideo Apple M1 7-Core / Apple M1 8-Core, RAM 8 GB / 16 GB, dysk 256 / 512 GB
od 5 349 zł
wyświetlacz 31.5 ", procesor Intel, Core i5 / Core i7, 12400T / 12700T, wideo GeForce GTX 1650 / GeForce RTX 3050 Ti, RAM 16 GB, dysk 1000 GB, Windows 11
od 6 748 zł
wyświetlacz 23.5 ", procesor, Apple M3, wideo Apple M2 8-Core / Apple M3 10-Core, RAM 8 GB - 24 GB, dysk 256 - 1024 GB
od 1 196 zł
procesor Intel, Core i3 - Core i7, 1115G4 - 1165G7, wideo Iris Xe Graphics, RAM do zakupu osobno, bez systemu operacyjnego
od 3 452 zł
wyświetlacz 21.5 ", procesor Intel, Core i5, 12450H, wideo Iris Xe Graphics, RAM 8 GB, dysk 512 GB, Windows 11