Персональний комп'ютер Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Відео 1Фото 4 | від 2 682 до 3 499 zł Порівняти ціни 10 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Vostro 3020 MT 1
Характеристики
Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MT
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer DELL Vostro 3020 (I5-13400/integ/8GB/SSD512GB/W11P) | 3 036 zł |
DELL Vostro 3020 i5-13400 Tower Intel® Core™ N2050VDT3020MTEMEA01 N2050VDT | 2 783 zł |
Komputer Dell Vostro 3020, Core i5-13400, 8 GB, Intel UHD Graphics 730, 51 | 2 766 zł |
Komputer DELL Vostro 3020 MT i5-13400 8GB 512GB SSD WIFI BT W11P 3YPS [PRO | 2 738 zł |
Komputer Dell Vostro 3020 MT N2050VDT3020MTEMEA01 i5-13400 8GB 512SSD Int | 2 682 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо