Неттоп Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANHi5 (90AB3ANH-MR6100)
Фото 5 | від 2 207 до 2 456 zł Порівняти ціни 3 →Проц:Core i5, 1340P, 1.4 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:DOS |
Модифікації Asus NUC 13 Pro Kit 3
Характеристики
Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANHi5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANHi5
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel Nuc 13 Pro Kit | Core i5 | Barebone | 2 207 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS NUC13ANHi5 Barebone Intel Core i5-1340P Tall Kit | 2 456 zł |
ASUS Next Unit of Computing 13 Pro Kit - NUC13ANHi5 | 2 351 zł |
Закрити
Рекомендуємо