Неттоп Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5
Відео 11Фото 5 | від 2 049 до 3 019 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 1240P, 1.2 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:без ОС |
Модифікації Intel NUC 12 Pro 6
Характеристики
Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel NUC 12 Pro Kit - Core i5-1240P - 0GB/0TB | 2 288 zł |
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 2 049 zł |
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi5 UCFF Czarny i5-1240P RNUC12WSKI50000 | 2 289 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5 Intel Core i5-1240P | 2 234 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC12 Pro NUC12WSKi5 Core i5-1240P Slim Kit No C | 2 240 zł |
Intel Nuc12wski5 I5-1240p Barebone Posrebrzany 7741353 | 2 295 zł |
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i5 | Barebone | 2 445 zł |
Intel Nuc 12 Pro Kit Nuc12Wski5 | 3 019 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо