Неттоп Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7 (RNUC12WSHI70002)
Відео 11Фото 9 | від 2 398 до 3 699 zł Порівняти ціни 4 →Проц:Core i7, 1260P, 1.5 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:DOS |
Модифікації Intel NUC 12 Pro 6
Характеристики
Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i7 | Barebone | 2 893 zł |
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 3 699 zł |
Intel NUC 12 Pro RNUC12WSHi70002 Barebones Desktop Computer i71260P New Se | 2 398 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC RNUC12WSHI70002 Core i7-1260P Tall Kit - P | 3 047 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо