Неттоп Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002
Відео 5Фото 4 | від 4 313 до 7 199 zł Порівняти ціни 3 →Проц:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Intel Arc A770M, 16 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Intel NUC 12 Enthusiast 1
Характеристики
Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 12 Enthusiast RNUC12SNKI72002
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Zestaw NUC NUC12SNKi72002 i7-12700H EU Cord RNUC12SNKI72002 | 7 199 zł |
ASUS Intel Nuc 12 Enthusiast Kit | Arc A770M | Core i7 | Barebone | 4 313 zł |
Komputer Intel NUC 12 Enthusiast NUC12SNKi72 Core i7 Arc Graphics | Barebo | 6 789 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо