Неттоп Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3 (RNUC12WSHI30000)
Відео 11Фото 9 | від 1 889 до 2 349 zł Порівняти ціни 4 →Проц:Core i3, 1220P, 1.1 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:без ОС |
Модифікації Intel NUC 12 Pro 6
Характеристики
Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i3 | Barebone | 1 889 zł |
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 2 349 zł |
Komputer Intel Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSHi3, no cord, single unit | 1 947 zł |
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i3 | Barebone | 1 943 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо