Nettop Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3 (RNUC12WSHI30000)
Wideo 11Zdjęcia 9 | od 1 889 do 2 349 zł Porównaj ceny 3 →Procesor:Core i3, 1220P, 1.1 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Iris Xe Graphics System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Intel NUC 12 Pro 6
Dane techniczne
Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI3
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i3 | Barebone | 1 889 zł |
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 2 349 zł |
Komputer Intel Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSHi3, no cord, single unit | 1 947 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy