Неттоп Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7 (RNUC12WSKI70002)
Відео 11Фото 9 | від 2 755 до 2 916 zł Порівняти ціни 5 →Проц:Core i7, 1260P, 1.5 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:DOS |
Модифікації Intel NUC 12 Pro 6
Характеристики
Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi7 UCFF Czarny i7-1260P RNUC12WSKI70000 | 2 916 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro Intel Core i7-1260P Windows 11 Home | 2 812 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC12 Pro NUC12WSKi7 Core i7-1260P Slim Kit No | 2 884 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro Intel Core i7-1260P Windows 11 Home | 2 809 zł |
Intel NUC Wall Street Canyon [RNUC12WSKi70002] | 2 755 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо