Неттоп Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANKi5 (90AB3ANK-MR6100)
Фото 5 | від 1 757 до 2 539 zł Порівняти ціни 6 →Проц:Core i5, 1340P, 1.4 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:DOS |
Модифікації Asus NUC 13 Pro Kit 3
Характеристики
Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANKi5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANKi5
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Intel Nuc 13 Pro Kit | Core i3 | Barebone | 1 765 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS NUC13ANHi3 Barebone Intel Core i3-1315U Tall Kit | 1 871 zł |
Asus Nuc Rnuc13anki50000 Barebone Czarny 90AB3ANK-MR6100 | 2 539 zł |
ASUS Intel Nuc 13 Pro Kit | Core i5 | Barebone | 2 255 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC13 Pro Kit NUC13ANHI3 Core i3-1315U Tall Ki | 1 757 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS NUC13ANKi5 Barebone Intel Core i5-1340P Slim Ki | 2 269 zł |
Закрити
Рекомендуємо