Неттоп Asus Mini PC PN52 PN52-BBR556HD
Фото 6 | від 2 020 до 2 499 zł Порівняти ціни 3 →Проц:Ryzen 5, 5600H, 3.3 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Radeon Vega 7 ОС:без ОС |
Модифікації Asus Mini PC PN52 2
Характеристики
Asus Mini PC PN52 PN52-BBR556HD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PN52 PN52-BBR556HD
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Mini PC Barebone - 06L - PN52-BBR556HD1 - Czarny - R5-5600H - Zestaw | 2 020 zł |
ASUS PN52-BBR556HD - Ryzen 5 5600H - WiFI 6E - Bluetooth 5.2 | 2 499 zł |
Asus Pn52-bbr556hd Ryzen 5 5600h Barebone Czarny A0042890 | 2 429 zł |
Закрити
Рекомендуємо