Nettop Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7 (RNUC12WSKI70002)
Wideo 11Zdjęcia 9 | od 2 755 do 2 916 zł Porównaj ceny 5 →Procesor:Core i7, 1260P, 1.5 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Iris Xe Graphics System operacyjny:DOS |
Modyfikacje Intel NUC 12 Pro 6
Dane techniczne
Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi7
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi7 UCFF Czarny i7-1260P RNUC12WSKI70000 | 2 916 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro Intel Core i7-1260P Windows 11 Home | 2 812 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC12 Pro NUC12WSKi7 Core i7-1260P Slim Kit No | 2 884 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro Intel Core i7-1260P Windows 11 Home | 2 809 zł |
Intel NUC Wall Street Canyon [RNUC12WSKi70002] | 2 755 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy