Nettop Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7 (RNUC12WSHI70002)
Wideo 11Zdjęcia 9 | od 2 398 do 3 699 zł Porównaj ceny 4 →Procesor:Core i7, 1260P, 1.5 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Iris Xe Graphics System operacyjny:DOS |
Modyfikacje Intel NUC 12 Pro 6
Dane techniczne
Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Intel NUC 12 Pro NUC12WSHI7
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Intel Nuc 12 Pro Kit | Core i7 | Barebone | 2 893 zł |
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 3 699 zł |
Intel NUC 12 Pro RNUC12WSHi70002 Barebones Desktop Computer i71260P New Se | 2 398 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC RNUC12WSHI70002 Core i7-1260P Tall Kit - P | 3 047 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy