Nettop Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD (90MR00U2-M000E0)
Wideo 6Zdjęcia 14 | od 3 410 do 3 648 zł Porównaj ceny 3 →Procesor:Core i7, 12700H, 1.7 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Iris Xe Graphics System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Asus ExpertCenter PN64 4
Dane techniczne
Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ExpertCenter PN64-BB7014MD Barebone Mini PC procesor Intel Core i7 12 | 3 410 zł |
ASUS ExpertCenter BareBone PN64 BB7014MD / Core i7 12700H - WiFi 6E | 3 569 zł |
Asus Pn64-bb7014md I7-12700h Barebone Szary 90MR00U2-M000E0 | 3 648 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy