Неттоп Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD (90MR00U2-M000E0)
Відео 6Фото 14 | від 3 410 до 3 648 zł Порівняти ціни 3 →Проц:Core i7, 12700H, 1.7 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:Iris Xe Graphics ОС:без ОС |
Модифікації Asus ExpertCenter PN64 4
Характеристики
Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ExpertCenter PN64 PN64-BB7014MD
Колір:
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ExpertCenter PN64-BB7014MD Barebone Mini PC procesor Intel Core i7 12 | 3 410 zł |
ASUS ExpertCenter BareBone PN64 BB7014MD / Core i7 12700H - WiFi 6E | 3 569 zł |
Asus Pn64-bb7014md I7-12700h Barebone Szary 90MR00U2-M000E0 | 3 648 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо