Nettop Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5
Wideo 11Zdjęcia 5 | od 2 049 do 3 033 zł Porównaj ceny 8 →Procesor:Core i5, 1240P, 1.2 GHz RAM:do zakupu osobno Wideo:Iris Xe Graphics System operacyjny:bez systemu operacyjnego |
Modyfikacje Intel NUC 12 Pro 6
Dane techniczne
Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dla firm i profesjonalistów domowe multimedia Intel NUC Wall Street Canyon | 2 049 zł |
Intel NUC 12 Pro Kit NUC12WSKi5 UCFF Czarny i5-1240P RNUC12WSKI50000 | 2 289 zł |
Komputer Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5 Intel Core i5-1240P | 2 234 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! INTEL NUC12 Pro NUC12WSKi5 Core i5-1240P Slim Kit No C | 2 240 zł |
Intel Nuc12wski5 I5-1240p Barebone Posrebrzany 7741353 | 2 295 zł |
Intel NUC Wall Street Canyon [RNUC12WSKi50002] | 2 066 zł |
Intel Nuc 12 Pro Kit Nuc12Wski5 | 3 019 zł |
Intel Nuc 12 Pro Kit Nuc12Wski5 | 3 033 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy