Uchwyt ścienny Cabletech UCH0199-1
Zdjęcia 4 |
Cabletech UCH0199-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cabletech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cabletech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cabletech UCH0199-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uchwyt naścienny uniwersalny do telewizora 37-70 cali Cabletech UCH0199-1 | 79 zł |
Cabletech Uchwyt ścienny UCH0199-1 37'' - 70'' | 86 zł |
Uchwyt do TV, Cabletech, 37-70', regulowany, ścienny | 74 zł |
Uchwyt naścienny uniwersalny do LED TV (37-70") regulacja w pionie i pozio | 73 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →