Uchwyt ścienny TECHLY ICA-LCD 2900B
Zdjęcia 11 |
TECHLY ICA-LCD 2900B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-LCD 2900B
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Techly ICA-LCD-2900B uchwyt ścienny LCD TV LED 4826 cm 19 cali-9398 cm 37 | 61 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD (301412) 37'' UCH-SCI-TEH-019 | 68 zł |
Uchwyt do TV TECHLY 301412 | 91 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 13-37cali slim, 25kg, czarny | 91 zł |
Uchwyt ścienny LCD/LED Techly 19'-37', 25 kg, obrotowy | 61 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →