Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB
від 2 685 до 3 128 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 12400, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 2
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i5-12400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 3 099 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t G4 TWR (I5-12400/integ/16GB/SSD512GB/D | 3 128 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i5-12400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 2 950 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50t, Core i5-12400, 16 GB, Intel UHD Graph | 2 685 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t G4 TWR (I5-12400/integ/16GB/SSD512GB/D | 2 991 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB003KPB / Intel Core i5-1240 | 2 719 zł |
Lenovo ThinkCentre neo 50t i5-12400/16GB/512/Win11P - darmowy odbiór w 22 | 3 099 zł |
Закрити
Рекомендуємо