Monitor Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " czarny (GB2870UHSU-B1)
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:150 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " czarny
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA GB2870UHSU-B1 G-Master Red Eagle 28 IPS 4K, 150Hz, 1Monitor G-Master Gb2870Uhsu-B1 firmy Iiyama. Uzyskaj przewagę nad konkurencją i uwolnij swój potencjał dzięki 28’’ monitorowi... więcejRed Eagle 4K (3840x2160), który oferuje oszałamiający czas reakcji 1 ms Mprt i częstotliwość odświeżania na poziomie 150Hz. Uzbrojony w FreeSync Premium, możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o problemie ghostingu i smużenia. Możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą wydajność oglądania w zacienionych obszarach, a panel w technologii Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości z łatwością dopasujesz położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem podczas gamingowych maratonów. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 647 zł |
28" iiyama G-MASTER GB2870UHSU-B1 - LED monitor - 4K - 28" - HDR - 1 ms -Monitor LED, 28 (27.84 widoczny), 3840 x 2160 4K @ 150 Hz, IPS, 400 cd/m², 1000:1, HDR400, 1 ms, HDMI, DisplayPort, g?o?nik(i... więcej), czarny mat Proshop.plZłóż skargę | 3 094 zł |
IIYAMA Monitor 28 cali GB2870UHSU 4K, HDMI, DP, 150Hz, USB3.0, HAS, HDR400IIYAMA Monitor 28 cali GB2870UHSU 4K, HDMI, DP, 150Hz, USB3.0, HAS, HDR400, 2x2W Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 799 zł |
iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 - 28'' | Fast IPS | 4K | HDMI 2.1 | HDR MON-G-MASTER GB2870UHSU-B1 Uzyskaj przewagę nad konkurencją i uwolnij swój potencjał dzięki 28’’ monitorowi Red Eagle 4K (3840x21... więcej60), który oferuje oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT i częstotliwość odświeżania na poziomie 150Hz. Uzbrojony w FreeSync Premium, możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o problemie ghostingu i smużenia. Możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą wydajność oglądania w zacienionych obszarach, a panel w technologii Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości z łatwością dopasujesz położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem podczas gamingowych maratonów. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. HDMI 2.1 Gra jeszcze nigdy nie była tak płynna! HDMI 2.1 obsługuje całą gamę wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Zwiększona przepustowość umożliwia dynamiczny HDR z 4K120 i jest kompatybilna z przyszłymi standardami HDR, co przekłada się na płynniejszy i bardziej szczegółowy obraz i niezapomniane wrażenia w grach. 4K Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu. FAST IPS Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 1 ms. Komputronik.plZłóż skargę | 2 647 zł |
IIYAMA 28'' G-MASTER GB2870UHSU-B1 CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 413 x 636,5 x 256 mm Wysokość [mm]: 413 mm Szerokość [mm]: 636,5 mm Głębok... więcejość [mm]: 256 mm Seria: G-MASTER GB2870UHSU-B1 Typ matrycy: TFT IPS Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 28" Rozmiar plamki [mm]: 0.16 mm Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 px (UHD 4K) Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1 000:1 Odświeżanie [Hz]: 150 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy Wejście audio: Tak Liczba złączy HDMI: 1 DisplayPort: 1 Tuner TV: Nie Okres gwarancji: 24 miesiące Głośniki: Tak Ekran obrotowy (pivot): Tak Standard VESA [mm]: 100 x 100 Pobór mocy [W]: 36 W Pochylenie (w górę/w dół): 3° / 18° Obrót (lewo/prawo): 89° / 89° Głośniki (opis): 2x 4 W Dotyk: Nie Regulacja wysokości: 13 cm Głośniki: Tak Neonet.plZłóż skargę | 2 726 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 619 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 773 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 789 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 438 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 448 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
Wideo recenzje
iiyama red eagle GB2870UHSU-B1 ~ czyżby monitor idealny ?
7 października 20225 615 przegląd
iiyama G-Master 28" 4k 150Hz 1ms HDR! iiyama G-Master GB2870UHSU-B1
2 marca 20231 580 przegląd
iiyama G-Master GB2870UHSU B1 28" HDMI 2.1 Gaming Monitor Review
6 października 20226 098 przegląd
IIYAMA G-Master GB2870UHSU-B1 Unboxing XkoGuru (Japonská kvalita za super cenu!)
6 grudnia 202319 173 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium