Monitor Iiyama ProLite T1532MSC-B1S 15 "
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite T1532MSC-B1S 15 "
Przekątna:15 "
Rozdzielczość:1024x768 (4:3)
Matryca:TN+film
Częstotliwość:70 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:315 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czas reakcji 8 ms BtB. Stopień ochrony frontu IP54.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T1532MSC-B1S 15 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" iiyama ProLite T1532MSC-B1S - LCD monitor - 15" - 8 ms - Monitor | 2 014 zł |
Monitor iiyama ProLite T1532MSC-B1S | 1 943 zł |
Iiyama T1532msc-b1s 15´´ 4k Lcd Touch Monitor Niebieski | 2 098 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite T1532MSC-B1S
Ceny na Iiyama ProLite T1532MSC-B1S |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite T1532MSC-B1S 15 " | od 1 943 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17 " | od 2 133 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite T1932MSC-B1S 19 " | od 2 364 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →