Monitor Iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17 "
Zdjęcia 17 |
Iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17 "
Przekątna:17 "
Rozdzielczość:1280x1024 (5:4)
Matryca:TN+film
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:225 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czas reakcji 5 ms BtB. Stopień ochrony frontu IP54.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Modyfikacje Iiyama ProLite T1732MSC-B1S
Ceny na Iiyama ProLite T1732MSC-B1S |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite T1532MSC-B1S 15 " | od 1 943 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite T1732MSC-B1S 17 " | od 2 133 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite T1932MSC-B1S 19 " | od 2 364 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →