Monitor Iiyama ProLite XUB2792UHSU-B5 27 " czarny (XUB2792UHSU-B5)
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite XUB2792UHSU-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792UHSU-B5 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 27" iiyama XUB2792UHSU-B5 | 1 498 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792UHSU-B5 4K,IPS,DVI,DP,HDMI,PIP,250cd,USB3.0 | 1 469 zł |
IIYAMA 27" ProLite XUB2792UHSU XUB2792UHSU-B5 Czarny | 1 503 zł |
iiyama XUB2792UHSU-B5- 27'' | IPS | 4K | DisplayPort, DVI, HDMI | Głośniki | 1 469 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792UHSU-B5 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 395 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →