Monitor Samsung S27A800UN 27 " czarny
Zdjęcia 19 |
Reprezentant bliskiej „ósmej” serii monitorów Samsunga, w skład której wchodzą wysokiej klasy monitory wielkogabarytowe przeznaczone do owocnej pracy. Hasło serii: jeden duży monitor jest wygodniejszy niż kilka małych wyświetlaczy. Samsung S27A800UNI został zaprojektowany wokół 27-calowego panelu IPS 4K o jasności 300 cd/m², pełnej gamie kolorów sRGB, standardowej częstotliwości odświeżania 60 Hz i obsłudze HDR.
Aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania, monitor został nauczony kilku przydatnych sztuczek. W szczególności zapewnia klasyczny niebieski filtr, technologię Flicker-Free redukującą migotanie podświetlenia oraz inteligentną kontrolę jasności, która działa w parze z wbudowanym czujnikiem światła. Ważną cechą monitora jest wbudowany hub USB z trzema portami, obsługą szybkiego ładowania oraz funkcją przesyłania obrazu.
Dzięki niemu właściciel warunkowego MacBooka może przesyłać obraz 4K do monitora i jednocześnie ładować rozładowaną baterię. Ergonomiczny stojak pozwala dostosować monitor do własnych upodobań: pochylać lub obracać, przesuwać nogę, aby znaleźć idealną wysokość, czy obracać ekran w pionie. Kąty obrotu są ograniczone, więc monitor można ustawić w trybie portretowym. W razie potrzeby ekran można zawiesić na ścianie za pomocą standardowych uchwytów VESA 100×100 mm. Dzięki cienkim ramkom można połączyć kilka monitorów we wspólną siatkę. Do wyświetlania obrazu służą porty HDMI 2.0 i DisplayPort v 1.2.
Kup Samsung S27A800UN 27 " czarny
Wszystkie ceny 30 →27IN S80UA S27A800UNU 169 LS27A800UNPXXU | 2 985 zł |
Monitor 27" Samsung LS27A800UNUXEN | 1 565 zł |
27" Samsung ViewFinity S8 - 3840x2160 - IPS - HDR10 - 90W USB-C - 5 ms - M | 1 471 zł |
Samsung Monitor 27 cali ViewFinity S8 IPS 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB- | 1 739 zł |
SAMSUNG 27'' S27A800UJP LS27A800UJPXEN Czarny | 1 757 zł |