Monitor Iiyama ProLite XU2792QSU-B6 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite XU2792QSU-B6 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2792QSU-B6 27 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XU2792QSU-B6-27IPS2560x1440/100Hz1H1DP | 799 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XU2792QSU-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP,4xUSB3.2 | 889 zł |
iiyama ProLite XU2792QSU-B6 MON-LCD-IYA-0686 | 889 zł |
IIYAMA 27'' ProLite XU2792QSU-B6 Czarny | 889 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XU2792QSU-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP,4xUSB3.2 | 889 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →