Monitor Asus VA27AQSB 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Asus VA27AQSB 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA27AQSB 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" ASUS VA27AQSB - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - Speakers - 1 ms - Monit | 1 050 zł |
Asus Monitor 27 cali VA27AQSB IPS WQHD HDMI DP USB PIVOT Głośnik UPASU027X | 1 237 zł |
Monitor, Asus, VA27AQSB, 27' | 1 066 zł |
ASUS VA27AQSB MON-LCD-ASU-0334 | 1 119 zł |
Monitor ASUS VA27AQSB 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 1 191 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →