Monitor Iiyama ProLite XUB2792QSU-W5 27 " biały
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XUB2792QSU-W5 27 " biały
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792QSU-W5 27 " biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSU-W5 27" 2560x1440px IPS | 1 066 zł |
Monitor 27 cali 'XUB2792QSU-W5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm),biały | 1 066 zł |
MONITOR IIYAMA LED 27" XUB2792QSU-W5 | 1 238 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →