Monitor Lenovo T27q-20 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Lenovo T27q-20 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T27q-20 27 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Lenovo ThinkVision T27q-20 - 2560x1440 - IPS - 4 ms - Monitor | 1 373 zł |
Lenovo Monitor 27 ThinkVision T27q-20 WLED LCD 61EDGAT2EU UPLNV027XS00018 | 1 437 zł |
LENOVO 27'' ThinkVision P27q-20 Czarny 61EDGAT2EU | 1 461 zł |
Lenovo Monitor 27 ThinkVision T27q-20 WLED LCD 61EDGAT2EU 50709 | 1 505 zł |
Lenovo Monitor 27 ThinkVision T27q-20 WLED LCD 61EDGAT2EU 50709 | 1 437 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →