Monitor Dell P2723DE 27 " srebrny (210-BDEH)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Monitor z 27-calowym ekranem Quad HD dołączył pod koniec 2022 roku do autorskiej linii Dell P, która łączy w sobie stylowe i ergonomiczne rozwiązania do pracy. Model można przypisać do średniej półki cenowej i polecać tym, którzy muszą spędzać dużo czasu przy komputerze. Na przykład bezpieczeństwo oczu potwierdza certyfikat TÜV Rheinland, obecność podświetlenia bez migotania (Flicker-Free) oraz funkcja ComfortView Plus, która ogranicza potencjalnie szkodliwe światło niebieskie.
Monitor Dell P2723DE jest oparty na matrycy IPS z szerokimi kątami widzenia, wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów (deklarowane pokrycie 99% przestrzeni sRGB) i akceptowalnymi szczytowymi wartościami jasności (do 350 nitów). Do zalet należy również bogactwo portów, w tym zarówno HDMI, jak i DisplayPort v 1.4, a także LAN do przewodowego połączenia z Internetem oraz USB C (DisplayPort Alt Mode) z funkcją Power Delivery i mocą do 90 W (możliwość przesyłania sygnał wideo i zasilanie przez jeden kabel). Jest też hub USB 3.0 z obsługą gadżetów szybkiego ładowania i naprawdę ergonomiczna podstawka. Ten ostatni pozwala dostosować wysokość ekranu, obrócić go, przejść do trybu portretowego.
Kup Dell P2723DE 27 " srebrny
Wszystkie ceny 36 →27" Dell P2723DE - 2560x1440 (QHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monitor | 1 352 zł |
Dell Monitor P2723DE 27 cali IPS LED QHD (2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/4x | 1 585 zł |
Dell P2723DE MON-LCD-DEL-0353 | 1 549 zł |
DELL 27'' P2723DE 210-BDEH Czarny, Srebrny 210-BDEH | 1 603 zł |
Monitor DELL P2723DE 26.96" 2560x1440px IPS | 1 399 zł |
Modyfikacje Dell P2723DE
Ceny na Dell P2723DE |
---|---|---|---|---|
Dell P2423DE 23.8 " czarny | od 1 159 zł | 29 oferty | ||
Dell P2723DE 27 " srebrny | od 1 346 zł | 36 oferty | ||
Dell P3223DE 31.5 " czarny | od 1 661 zł | 29 oferty |