Monitor Lenovo G27-20 27 " (66C2GAC1EU)
Wideo 12Zdjęcia 15 |
Przystępny cenowo 27-calowy monitor do gier o proporcjach 16:9, wysokiej jakości, cienkiej ramce, półbłyszczącym ekranie o rozdzielczości FullHD, zwiększonej częstotliwości odświeżania, dobrej reprodukcji kolorów, obsłudze obrazu o wysokim zakresie dynamiki i najnowszych technologii synchronizacji ( AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync). Jest pozycjonowany jako produkt klasy średniej z linii modeli Lenovo G-Series z 2021 roku, który został zaprojektowany z myślą o wygodnym graniu i oglądaniu filmów o kinowej jakości.
Sercem 27-calowego ekranu jest wysokiej jakości 8-bitowa matryca IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 i podświetleniu Flicker-Free na elementach W-LED, które mogą utrzymać imponującą jasność 400 cd/m². Dzięki umiarkowanej responsywności i obsłudze zwiększonej częstotliwości odświeżania 144 Hz monitor Lenovo G27-20 zapewnia lepszą ostrość w szybkim ruchu, co jest niezbędne w dynamicznych strzelankach dla wielu graczy (Counter-Strike, Fortnite, Overwatch, PUBG, Warface, Call of Duty: Warzone itp.). Na uwagę zasługuje niski Input Lag, wysoka energooszczędność (średni pobór mocy tylko 22 W) oraz stylowa konstrukcja podstawki, która umożliwia regulację wysokości ekranu. Technologie AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Compatible eliminują mikrolagy i artefakty (rozrywanie klatek).
Kup Lenovo G27-20 27 "
Wszystkie ceny 8 →Lenovo G27e-20-27" ekran do gier z oczkiem FHD VA 120Hz 1ms HDMIDP Kabel H | 1 099 zł |
Monitor Lenovo G27e-20 (66D8GAR1EU) | 774 zł |
Lenovo G27e-20 27"FHD VA 100Hz 300nits AG HDMI Raven Black | 661 zł |
Lenovo G27e-20 27"FHD VA 100Hz 300nits AG HDMI Raven Black - DARMOWY PACZK | 595 zł |
Monitor Lenovo G27e-20 (66D8GAR1EU) Czarny | 754 zł |
Modyfikacje Lenovo G27-20
Ceny na Lenovo G27-20 |
---|---|---|---|---|
Lenovo G24-20 23.8 " | od 958 zł | 1 oferta | ||
Lenovo G27-20 27 " | od 595 zł | 8 oferty |