Monitor Lenovo T24m-29 23.8 " czarny
Zdjęcia 7 |
Lenovo T24m-29 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T24m-29 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision T24m-29 Monitor 605 cm 238" 1920 x 1080 pikseli Full HD | 1 275 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision T24m-29 63A5GAT6EU UPLNV024XS00025 | 948 zł |
Lenovo ThinkVision T24m-29 - 23.8'' | IPS | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, | 898 zł |
LENOVO 23.8'' ThinkVision T24m-29 63A5GAT6EU Czarny | 963 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkVision T24m-29 63A5GAT6EU 101364 | 993 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →