Monitor Dell C2423H 23.8 " (210-BDSL)
Zdjęcia 7 |
Dell C2423H 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell C2423H 23.8 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" Dell C2423H - 1920x1080 (FHD) - IPS - USB 3.2 HUB - 5 ms - Monitor | 985 zł |
Dell Monitor Video Conferencing C2423H 23,8 cali LED IPS Full HD (1920x108 | 1 053 zł |
Dell C2423H MON-LCD-DEL-0351 | 1 059 zł |
DELL 23.8" C2423H 210-BDSL Srebrny | 1 068 zł |
Dell Monitor Video Conferencing C2423H 23,8 cali LED IPS Full HD (1920x108 | 1 103 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Dell C2423H
Ceny na Dell C2423H |
---|---|---|---|---|
Dell C2423H 23.8 " | od 974 zł | 28 oferty | ||
Dell C2723H 27 " | od 1 051 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →