Monitor Lenovo S25e-30 24.5 " czarny
Zdjęcia 5 |
Lenovo S25e-30 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Częstotliwość:60 Hz
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo S25e-30 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 63E0KAT4EU | 1 281 zł |
Monitor LENOVO 24.5" 1920 x 1080 63E0KAT4EU Czarny | 739 zł |
Lenovo ThinkVision S25e-30 25" Full HD VA 75Hz 4ms | 639 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision S25e-30 (63E0KAT4EU) | 616 zł |
Lenovo ThinkVision S25e-30 25" Full HD VA 75Hz 4ms | 639 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →