Monitor Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " czarny (63ECGAT2UA)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor Lenovo E24q-30 (63ECGAT2EU) | 1 149 zł |
Lenovo Monitor TVisio E24q-30/23.8QHD IPS/16:9/100Hz/3Y | 1 016 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision E24q-30 (63ECGAT2EU) | 1 028 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →