Monitor Lenovo ThinkVision S27i-30 27 " grafit
Zdjęcia 11 |
Lenovo ThinkVision S27i-30 27 " grafit
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision S27i-30 27 " grafit
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision S27i-30 686 cm 27" 1920 x 1080 px Full HD Szary 63DFKAT | 643 zł |
Lenovo Monitor ThinkVision S27i-30 27 cali 63DFKAT4EU UPLNV027XS00053 | 686 zł |
LENOVO 27" S27i-30 63DFKAT4EU Szary | 700 zł |
Lenovo Monitor ThinkVision S27i-30 27 cali 63DFKAT4EU 113364 | 719 zł |
63DFKAT4EU | 790 zł |
pokaż 16 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →