Monitor Lenovo Q27h-20 27 " srebrny
Zdjęcia 6 |
Lenovo Q27h-20 27 " srebrny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:70 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo Q27h-20 27 " srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Lenovo Q27H-20 - 2560x1440 - IPS - 90W USB-C - 4 ms - Monitor | 1 195 zł |
Lenovo Q27h-20 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 1 199 zł |
Lenovo Q27h-20 27´´ Qhd Ips Led Monitor 60hz Posrebrzany One Size / EU Plu | 2 076 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →