Monitor Lenovo G32qc-30 31.5 " czarny (66F2GAC1UA)
Zdjęcia 10 |
Zakrzywiony monitor Lenovo 2023 to 31,5-calowy monitor do gier średniej klasy. Model ma rozdzielczość 2560x1440 pikseli i jest odpowiedni dla koneserów różnorodnych gier komputerowych. Wyświetlacz oparty jest na matrycy VA o jasności 350 nitów i współczynniku kontrastu zwiększonym do 3500 do 1. Nie należy liczyć na efekt wow z treści HDR, ale w ciemności oglądanie filmu powinno dawać same przyjemne wrażenia.
Monitor Lenovo G32qc-30 spełnia wszystkie wymagania graczy, w tym częstotliwość odświeżania do 170 Hz (przy podłączeniu przez DisplayPort v 1.4), minimalne opóźnienia (reakcja MPRT 0,5 ms) i obsługę technologii synchronizacji AMD FreeSync Premium. Ważne jest również, aby model był bezpieczny dla oczu, gdyż posiada certyfikat TÜV Rheinland i wspiera technologię filtrowania Natural Low Blue Light. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości odwzorowanie kolorów, co pośrednio potwierdza rozszerzona gama barw – 119% przestrzeni sRGB. Cechy sprzętu obejmują obecność pary wbudowanych głośników o mocy 3 W każdy, a także stojaka z możliwością regulacji nie tylko w nachyleniu, ale także na wysokości.
Kup Lenovo G32qc-30 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 11 →32" Lenovo G32qc-30 - LED monitor - curved - QHD - 32" - 1 ms - Monitor | 1 516 zł |
Monitor LENOVO G32qc-30 31.5" 2560x1440px 165Hz 0.5 ms Curved | 1 199 zł |
Lenovo G32qc-30 (66F2GAC1EU) 32" 2K VA 165Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy | 1 199 zł |
Monitor LENOVO G32qc-30 31.5" 2560x1440px 165Hz 0.5 ms Curved 66F2GAC1EU | 1 199 zł |