Monitor Lenovo M14t 14 " czarny (62A3UAT1WL)
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Lenovo M14t 14 " czarny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Jasność:300 cd/m²
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo M14t 14 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LENOVO ThinkVision M14T 14" 1920x1080px IPS | 1 469 zł |
Lenovo ThinkVision M14t (62A3UAT1WL) Dotykowy 14" Full HD 60Hz 6ms | 1 469 zł |
Monitor LENOVO 14" 62A3UAT1WL | 1 772 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision M14T 14" 1920x1080px IPS | 1 469 zł |
Lenovo M14t 35,6 cm (14") 1920 x 1080 px Full HD monitor 62A3UAT1WL | 1 389 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →