Monitor Lenovo Legion Y27f-30 27 " czarny
Zdjęcia 3 |
Lenovo Legion Y27f-30 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:280 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo Legion Y27f-30 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Y27f-30-27" FHD Gaming Screen IPS 280Hz OD 05 ms MPRT HDMIDP USB KaWciągający i responsywny monitor Lenovo Y27f-30, prawie bez krawędzi z 3 stron, zapewnia jeszcze bardziej imponujące i wciąga... więcejjące wrażenia z gry.
Unikaj strzałów wroga, wkradnij się do najmniejszych zakątków i bądź tak szybki jak światło dzięki panelowi In-Plane Switching, który nie zniekształca kąta widzenia.
Ciesz się piękną, wciągającą grafiką dzięki kolorom 113,7% sRGB i 90,6% DCI-P3. Amazon.plZłóż skargę | 988 zł |
27" Lenovo Legion Y27F-30 - 1920x1080 - 280Hz - IPS - USB 3.2 HUB - 1 ms -27 Monitor gamingowy od Lenovo z rozdzielczo?? na 1920x1080, 280Hz & USB 3.2 HUB Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 Cz?sto... więcejtliwo?? od?wie?ania: 280Hz Szybko?? reakcji: 0,5ms Rodzaj panelu: IPSHighlights AMD FreeSync Premium USB 3.2 HUB Speakers 4x USB 3.2 & 1x USB-B 3.2 Low blue light technologyImmer Proshop.plZłóż skargę | 1 084 zł |
Lenovo Legion Y27f-30 (67A6GAC3EU) 27" Full HD IPS 240Hz / 280Hz (OverclocCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
Monitor Lenovo Legion Y27f-30 (67A6GAC3EU) | 989 zł |
Lenovo Legion Y27f-30 (67A6GAC3EU) 27" Full HD IPS 240Hz / 280Hz (OverclocCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
Seria Lenovo Legion (gamingowe)
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 4 699 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i5, 13500HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.6 kg
od 248 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, kombinowane, odpinany kabel, 3.5 mm, 1.2 m, radiowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 20 h
od 299 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, na tylnej ściance, 50.5x36x18 cm, waga 1558 g
od 5 999 zł
gamingowy, Core i7, 13700F, RAM: DDR5, 32 GB, dedykowana, SSD, 1000 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth, TPM
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 4 999 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 136 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 2x 3.5 mm, 2 m, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm
od 140 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, 40x29x26 cm, waga 1150 g
od 5 799 zł
gamingowy, Core i7, 13700F, RAM: DDR5, 16 GB, dedykowana, SSD, 1000 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth, TPM
od 769 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 5 765 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, USB A, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + adapter
od 178 zł
miejski, do walizki, 19 l, na laptopa, kieszenie: przód, 49x29x14 cm, waga 1305 g
od 3 899 zł
gamingowy, Core i5, 11400F, RAM: 16 GB, dedykowana, SSD, 512 GB, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi, dźwięk 7.1, Bluetooth
od 1 399 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 899 zł
do gier, 16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, pojemna bateria, 2.4 kg
od 196 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.85 m, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm
od 795 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do gier, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i5, 13500HX, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, szybkie ładowanie, 2.6 kg
PodobnePorównaj w tabeli →
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 985 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible