Plecak Lenovo Legion Armored Backpack II 17 (GX40V10007)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Lenovo Legion Armored Backpack II 17 |
|
Reprezentując zaawansowane modele miejskie, Lenovo pozycjonuje plecak jako rozwiązanie dla graczy i wszystkich tych użytkowników, którzy często muszą nosić ze sobą różne drobne urządzenia elektroniczne i akcesoria. Jedną z głównych cech jest obecność sztywnego panelu przedniego. Mówi się, że ma nie tylko wodoodporną powłokę, ale ma również dodatkowe właściwości wstrząsoodporne, a ponadto jest odporny na zabrudzenia.
Plecy otrzymały anatomiczny kształt i uzupełnione są wstawkami odpowiedzialnymi za efektywną wymianę powietrza. Aby zapewnić wygodne dopasowanie i rozłożenie obciążeń, Lenovo Legion Armored Backpack II 17 ma nie tylko szerokie paski na ramię, ale także pasek na klatkę piersiową z regulacją wysokości. W sumie model zapewnia 3 duże przegrody i 16 kieszeni (część z nich znajduje się w środku). Na osobną wzmiankę zasługuje chroniona komora na laptopa o przekątnej ekranu do 17,3 cala (obok niej zmieści się również tablet), ukryta kieszeń z tyłu, w której można schować kosztowności, w tym paszport czy portfel. A zapłata za wzmocniony przód to nie najlżejsza waga bez zawartości - nieco ponad 1,5 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Kup Lenovo Legion Armored Backpack II 17
Lenovo GX40V10007 Plecak na Laptopa 17" Wodoodporny Czarny | 236 zł |
Lenovo GX40V10007 | 361 zł |
Lenovo Legion Armoured Backpack II 17" - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego | 299 zł |