Plecak Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 (4X40K09936)
Zdjęcia 3 |
Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Thinkpad Basic Plecak Czarny 156" 4X40K09936 | 118 zł |
Lenovo Plecak Basic do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40K09936 AOLNVNP15000014 | 120 zł |
Lenovo ThinkPad 15.6'' czarny TOR-LAP-LEN-044 | 120 zł |
Lenovo Plecak Basic do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40K09936 43431 | 120 zł |
Lenovo Plecak ThinkPad 15,6" | 131 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →