Рюкзак Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 (4X40K09936)
Фото 3 |
Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Basic Backpack 15.6
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo Thinkpad Basic Plecak Czarny 156" 4X40K09936 | 137 zł |
Lenovo Plecak Basic do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40K09936 AOLNVNP15000014 | 120 zł |
Lenovo ThinkPad 15.6'' czarny TOR-LAP-LEN-044 | 120 zł |
Lenovo Plecak Basic do laptopów ThinkPad 15.6" 4X40K09936 43431 | 120 zł |
Lenovo ThinkPad Basic 15.6" Czarny | 110 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →