Plecak Lenovo Laptop Everyday Backpack B515 15.6
Zdjęcia 4 |
Lenovo Laptop Everyday Backpack B515 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Laptop Everyday Backpack B515 15.6
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo B515 396 cm 156" Sac à dos Bleu GX40Q75216 | 111 zł |
Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515 Blue GX40Q75216 | 79 zł |
Plecak LENOVO Everyday B515 Granatowy GX40Q75216 | 154 zł |
Lenovo Plecak do laptopa Lenovo 15.6 Laptop Everyday Backpack B515 GX40Q75 | 87 zł |
Plecak Lenovo 15.6” Laptop Everyday Backpack B515 Gray | 120 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →